Mercedes Benz 2640

Shitet nga: mercedes benz 2640 02 Maj 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 26-40
Mercedes benz 3aks 1998 me letra dhe goma te reja.kamioni eshte ne gjendje te mire pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim