Kamion Mercedes 410

Shitet nga: Meti 02 Maj 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 410
Mercedes 410 viti 91 hidrolik kulic maksi 3,40 i gjat per me shum info kontakto ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim