Mercedes 609

Shitet nga: Mercedes 07 Pri 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 608
Mercedes 1986 ne gjendje te rregullt viber: +37744218393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim