Mercedes Benz 608

Shitet nga: Valon Gashi 12 Mar 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 608
Në gjendije prefekte.I qlajmruar Në RKS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim