Korp kran. Mercedes

Shitet nga: Dashi 17 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 809
Korp kran. Mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim