Mercedes-Benz Atego 815

Shitet nga: Valon Gashi 17 Mar 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 400 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Në gjendje prefekte i sapo ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim