shitet kran Fassi F 360.26 + 3S flj viti 2002

Shitet nga: Auto S-I Trucks cranes " 02 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
shitet kran Fassi F 360.26 + 3S flj viti 2002 me 6 dalje idhaulike kran dhe 3 dalje idhraulike flj gjatesi 32 metra lartesia .ne gjendje shum te mire pam max 12000 kg për me teper na kontaktoni në 00355682004563 ose 00355684013373 Viber 00355695368886.ne facebook Auto S-I Trucks cranes ".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim