Friz per ftohje mishi

Shitet nga: Besim Grulaj 08 Qer 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Sprinter 313 cdi 4piston
I doganuar
Viti 2001
Ardhur zvicrra
Pesha pa ngarkes 1600 kg
Pesha me ngarkes 2240 kg
Ftoje ne gjendje shum te mir dero ne (-) minus
Ftojen me rrym monofaz 220V si dhe me vetur 12V
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim