Mercedes 407d

Shitet nga: xxxx 15 Mar 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
shitet mercedes 407D ne gjendje shum te mire teknike nuk ka asnje defekt eshte ne gjendje prefekte eshte i qlajmruar denim nuk ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim