Mercedes Sprinter 312

Shitet nga: Meti 12 Dhj 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Mercedes sprinter 312 viti prodhimit 96 i regjistrun rks i qlajmrun per 3 persona kulica 3,40 per me shum info kontakto ne nr 044-131-670 ose 044-887-345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim