Mercedes sprinter 312 D

Shitet nga: Ymer 15 Pri 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Mercedes sprinter 312 D i ardhur nga jasht ni vit regjistrim regjistrimi i par ne KS me frigo i punon gomat e reja servisimin e krym per mashum kontakto viber +377 44 359 952
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim