Mercedes sprinter 413CDI

Shitet nga: Kushtrim 17 Pri 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shes mercedes sprinter 413CDI viti 9.2004 i sapo ardhur na gjermania per me shum info kontaktoni ne nr 0037744338026 dhe 0037744887345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim