SPRINTER

Shitet nga: Dini 18 Pri 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
SHITET Sprinteri me targa ks .Automatik .MAXI
Eshte ne gjendje shume te rregullt teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim