Shitet Kamioneta Sprinter

Shitet nga: Burim 13 Nën 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 450 EUR   6 799 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shes Kamionetin Sprinter 208 CDI Viti 2005 me 7 Ulse ( dupell kabin ) i sa po ardhur nga Zvicrra me liber servisi
qmimi mund edhe te diskutohet , mund edhe te na kontaktoni ne 044 401 207 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim