lemi

Shitet nga: LEMI 02 Pri 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
SHitet Mercedes Sprinter frigorifer 313 cdi
Ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim