mercedes

Shitet nga: mercedes 18 Pri 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shesim kombi per pun esht ne gjendje te rregullt viti 94 po ashtu bajm edhe ndrrime me ndonje vetur tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim