Mercedes Vito

Shitet nga: Xxxxxx 16 Pri 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Per informata ne tel. 044391330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim