Vita

Shitet nga: Vito 11 Mar 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 950 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Shes viton shum ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim