Mercedes MB 100

Shitet nga: Mentar 25 Dhj 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet urgjent kombi ne gjendje shum te mir pa defekt !
044-140-216
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim