Mercedes Sprinter 312

Shitet nga: Azem Bytyqi 04 Dhj 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinteri asht ne gjendje shum te mir. Goma gati te reja, vaji dhe filterat e ndrrun, antifriz per dimer etj. Te kalune i ka 283,000 dhe viti i prodhimit 1997.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim