Mercedes Sprinter 315 vitit 2007

Shitet nga: faik bytyq 04 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin sprinter 315 viti prollimit 2007
sa ka ardh prej zhvicres para 20 dite
për ma shum informata kontaktoni numrin tel 044127442
kombi osht qe ky foto osht shum rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim