Mercedes Sprinter 315

Shitet nga: Nahit 26 Jan 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinter 315
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim