Mercedes Sprinter

Shitet nga: Gani Mazrek 16 Nën 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Mercedes sprinter 210 D. në gjendje shumë të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim