Mercedes Vito dizel -97

Shitet nga: vito 19 Jan 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet mercedes vito me 9 ulse , viti i prodhimit 1997 , rexhistrim deri gusht 2016 , klim nuk ka , gomat e reja ne gjendje shume te mire ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim