Mercedes Vito

Shitet nga: Shkodran Asani 15 Nën 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte kombi-vito eshte ne gjendje te rregullt eshte me regjistrim RKS Dizel 2.2 Viti 2001 Kilometrazha 160,000 Per me shum informata na kontakto ne Numrin 045865765
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim