Mercedes Vito

Shitet nga: Shkodran 13 Dhj 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi vito po sa i ardhur nga zvicra i ka te gjitha serviset e kryera eshte i doganuar 1 vjet regjistrim RKS Diezell km 164,000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim