Mercedes-benz 914 -88

Shitet nga: Mercedes-benz 914 -88 28 Sht 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes-Benz veteshkarkues dhe me tende.430x230x80.makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike dhe me dokumenta te rregullta deri me dt 20/01/2016.shitet per mbyllje aktiviteti.per cdo informacion mund te kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim