Mercedes

Shitet nga: selim morina 31 Gsh 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
per me shum info kontakto ne nr 044-131-670 044-338-026
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim