Mercedes

Shitet nga: Selim 31 Gsh 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Dogan te pagume per me shum info kontakto ne tel 044-131670-044338026
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim