Mercedes

Shitet nga: Albion 28 Jan 07:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim