Mercedez benz

Shitet nga: Dalip 04 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionın mercedez benz viti 1992
Ne gjende shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim