Mini bager

Shitet nga: Takeuchi 28 Shk 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin takeuchi tb-035 3,5 Ton në djendje perfekte orë punë 4490 nuk ka punu në kosov Viti prodhimit 1998 me djitha servirat të kryme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim