Mini pomp Betoni

Shitet nga: Dashi 29 Jan 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Pomp. Betoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim