Mulli per blerje pllastikes

Shitet nga: Dashi 06 Shk 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mullini per buljen Alpine 36/60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim