NDËMARRJA PROJEKTUSE NDERTIMORE FULI POSLISHT BËJM

Shitet nga: FLURIM MALIQAJ 02 Mar 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Libherr NDËMARRJA PROJEKTUSE NDERTIMORE FULI POSLISHT BËJM PUNIME DHE KRYHEM TE GJITJA KETO PUNIME ME BAGER DHE KAMION
Gjithmonë do të jemi të gatshëm që ju të ndaheni te kënaqur me shërbimet , si dhe punën e palodhshme që po bëjmë. Fejzi 044 626 433
NR KONATKTUS FULI 044.124.529
Gjithmon Pranë Jush Ju faleminderit

Me Rrespekt Stafi Fuli Poslisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim