Ngarkues Liebherr L541

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Badallaj 5 04 Jan 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten dy ngarkues ne gjendje shum te mir siq shihet ne fotografi njeri viti-1996 kurse tjetri -1993 asnje defekt dhe gjendje te menjehershme pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim