Ngarkues Marke O&K L45,

Shitet nga: Musaj Berisha 11 Gsh 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Marka O&K L45,Viti 1996,ore pune 14000,motori eshte i lodhur para bllokimit
Ngarkusi ka 23500 Kg, I gjer 2,95 cmm, i lart 2.54 cmm
Makina gjendet ne Lenzburg te Zvicrres qmimi eshte nga Zvicrra
Informatat me te peraferta 044824232,kurse ne Zvicerr 0041765673916
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim