Ngarkuese eskavatori (shkall)

Shitet nga: Besart 06 Jan 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ngarkuese eskavatori shkall 4m t gjata
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim