Ngarkus. & piruner

Shitet nga: Dashi. 02 Shk 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ngarkus. & piruner
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim