Nisan

Shitet nga: Enis 07 Mar 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjoni nisan 3.0 dizell me regjistrim 1vjet kilometra 120.000 me liber te servisit gumat e reja per 6vet plus ka edhe klim viti 97 regjistrimi i par ne kosove shum i rujtem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim