Nissan primastar 2007 dci

Shitet nga: sali 18 Mar 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
nissan primastar viti 2007 kilometra 199600 dyert central xhamat central i mbyllur 3 ulse 6 shpejtsi goma t reja dimrit hidraolik regjistraimi par i ardhur nga zvicra radio cd targa rks etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim