Nissan primastar kombi diesel -07

Shitet nga: sali 23 Pri 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
nissan primastar kombi viti i prodhimit 2007 me 3 ulse i mbyllur transpor i sapo ardhur nga zvicra eshte i doganuar menjaqin 6 shpejtsi eshte ne gjendje shum te regullt gumat e reja central hidraolik kilometra 193000km
nr. tel 044 886 866 049191262
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim