Opel movano 2.2

Shitet nga: Smail 10 Nën 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
-opel movano
-motori 2.2 disell
-viti I prodhimit 2001
-Ka 1 vit regjistrim osht ne gjendje Te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim