Piruner clark.40 D

Shitet nga: Badallaj 5 Dashi 07 Jan 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Clark40,d
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim