Piruner te ndryshme

Shitet nga: Badallaj.5. Dashi 04 Jan 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Piruner. Pi 2 ton deri 8 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim