Piruneta,Vinqi,Vilushka Shitet

Shitet nga: burim 10 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet Piruneta , Vilushka , Vinqi per ngarkim dhe shkarkim marka BOSS prej mete mirave ne gjendje shum te regullt ngarkesa e lejuar 4 ton

qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim