Prekolica

Shitet nga: Prekolica 23 Sht 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes prekolicen , asht e paperdorur , arsya e shitjes nuk punoj me të ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim