Punojm me bagera dhe kamiona

Shitet nga: Qamil 15 Jan 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kryejm te gjitha punimet me bagera dhe kamiona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim