Renault Traffic 1.9 1 vit rks

Shitet nga: Sali 03 Maj 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet ose Ndrrohet Renault Traffic
1.9 Dizel
Viti 2006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim