Rimorkio Kaessbchrer shitet/ndrrohet

Shitet nga: Haxhi 21 Shk 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET RIMORKIO Kaessbchrer ne gjendje te rregullt. Viti 90. pesha maksimale 26300. Mundsi ndrrimii !! per me shum info na kontaktoni ne nr tel 044150377 ose 049833292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim